MUDr. Michaela Rýzlová KARDIO PRAHA s.r.o.


Kardiologická ambulance Černý Most

Náš tým tvoří:

MUDr.Michaela Rýzlová

lékař s odbornými atestacemi a primářskými licencemi v oboru vnitřní lékařství a kardiologie. V letech 1998 až 2010 pracovala jako lékař nejdříve na I.interní  a poté na III.interní-kardiologické klinice ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, v Kardiocentru vedeném profesorem Petrem Widimským. V letech 2010-2012 se účastnila odborných seminářů na Klinice kardiovskulární medicíny nemocnice Stanford, Palo Alto, ve státu Kalifornie v USA. Od 5/2013 nyní lékařem na celý úvazek v naší ambulanci.

MUDr.Michal Krutský

lékař s odbornou atestací a licencí v oboru vnitřního lékařství, se zaměřením na kardiovaskulární choroby. V letech 1999-2005  působil jako lékař nejdříve na II. interní pak III. interní-kardiologické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Od roku 2005 pracuje jako samostatný lékař v oboru vnitřního lékařství a endokrinologie v privátní praxi na Praze 3 a od roku 2008 do 8/2013 pracoval jako samostatný lékař v soukromé kardiologické praxi na Praze 3.  Nyní pracuje v naší ordinaci na částečný úvazek.

Jana Jakoubková

zkušená sestra s licencí s více než 15lety praxe v ambulantním provozu.

Jana Matějková

zkušená kardiologická sestra s mnoha lety praxe na JIPU 3.interní- kardiologické kliniky Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.